آگهی ها

 قلعه یخی
 • قلعه یخی
 • از جمله سازه هایی که در سال جاری بسیار متقاضی داشته است واکثر نقاطع ایران در خواست کننده داشته است سازه ترکیبی یخی است .این سازه باداشتن چندین سازه دیگر در خود جزء بزرگترین سازه بادی تولید شده در ایران می باشد که دنیای سازه های بادی مفتخر است اعلام نماید که پس از تلاش های بی دریغ نیروهایش توانست یکی از بی نظیرترین سازه های بادی ایران را تولید و عرضه نماید.این سازه ابعاد ش قابل تغییر واز نظر رنگبندی هم می تواند تغییر داشته باشد .18ماه گارنتی دارد وجنس مشمای استفاده شده در سازه کره ای بوده وجنس نخ آن ترک است

 کلبه توت فرنگی
 • کلبه توت فرنگی
 • در ساخت کلبه توت فرنگی کودک و مهد کودک به عنوان یکی از عالی ترین محصولات از مجموعه وسایل بازی و پارکی کودک ، از پلی اتیلن مقاوم استفاده شده است تا بدنه کلبه توت فرنگی کودک و مهد کودک ، مقاومتی عالی داشته باشد . به این ترتیب می توان اطمینان داشت که کودکان در فضایی استاندارد و ایمن به بازی می پردازند .

  بدنه پلی اتیلنی وسایل خانه بازی کودکان ، از چند نظر قابل توجه است. مقاومت مکانیکی و شیمیایی مناسب کلبه بازی کودکان ، دوام و ماندگاری این محصول را تضمین می کند . بدنه کلبه اسباب بازی کودک ، در مقابل ضربه مقاوم بوده و حالت شکننده ندارد. در عین حال، مقاومت شیمیایی آن باعث گردیده تا در تماس با مواد شوینده و اسیدی، دچار خوردگی و آسیب نگردد .
  کلبه بازی کودک ، طراحی خلاقانه ای داشته و فضایی مفرح را برای بازی کودکان فراهم می کند. از همین جهت باید گفت کلبه کودک پلاستیکی توت فرنگی، برای مهد کودک ها، محیط های تفریحی، مینی شهر بازی ها و بسیاری از موارد دیگر ، انتخابی ایده آل است.
  انواع کلبه بازی کودک در شکل و فرم ها و همچنین با متریال های مختلفی تولید می شوند که در هنگام خرید کلبه بازی کودک باید تمامی ویژگی های استاندارد آن را ملاحظه کرد.
  گروه تولیدی بازرگانی شادی آفرین اصفهان یکی از بزرگ ترین عرضه کنندگان وسایل بازی و پارکی کودک ، قیمت کلبه کودک پلاستیکی توت فرنگی را در رده ای مناسب تعیین کرده است

  مشخصات فنی کلبه توت فرنگی کودک و مهد کودک

  - نام لاتین کلبه توت فرنگی کودک و مهد کودک : Monle Strawberry House
  - ابعاد کلبه توت فرنگی کودک و مهد کودک : ۱۷۵x۱۵۶x۱۷۵ سانتی متر
  - گروه سنی : 2 سال به بالا
  - نیاز به سرهم بندی : دارد

 سطح شيبدار كودک
 • سطح شيبدار كودک
 • قابل شستشو با آب و مواد شوينده.


  از این ماشین به تنهایی میتوان به عنوان ماشین پایی استفاده کرد .

  برای اینکه کودکان در هنگام استفاده از آن بیشترین امنیت و راحتی را داشته باشند، یک عدد ماشین برای این ترن طراحی شده است که پشتی بلند و جایی برای استراحت پاها و همچنین یک دستگیره برای دست در آن تعبیه شده است.

  قابل استفاده در فضای باز و فضای داخل مهد کودک و خانه بازی و...

  ابعاد: طول 310 در عرض 76 و ارتفاع 35 سانتی متر

  تحمل وزن : 20 کیلوگرم

  گروه سنی : تا 4 سال

ورود
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری