اعتبار، خرید اعتباری و کیف پول چیست؟

01 دی , 1395

یکی از نگرانی های مرسوم کاربران در پرداخت های اینترنتی اینست که برای هر بار خرید، مجبور هستند به درگاه پرداخت اینترنتی بانک مورد نظر متصل شده و اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نمایند. اینکار ضمن اتلاف وقت، ممکن است سبب نگرانی های امنیتی نیز در کاربران گردد.

آگهی چی جهت آسان نمودن خرید آگهی و رفع نگرانی های کاربران محترم، سیستم خرید اعتباری یا خرید از کیف پول را به شما پیشنهاد می دهد. بعد از یک بار خرید اعتبار و افزایش موجودی کیف پول خود، پرداخت هزینه آگهی های غیر رایگان شما می تواند از طریق کیف پول(سیستم اعتباری) انجام شود و زین پس برای هر بار خرید آگهی، نیازی به پرداخت بانکی و اتصال مکرر به درگاه بانک و ورود اطلاعات کارت بانکی را ندارید.
ضمنا از طریق خرید از کیف پول در هزینه های خود نیز صرفه جویی قابل ملاحظه ای خواهید داشت.
در حال حاضر، قیمت هر ۱۰۰۰ تومان اعتبار معادل ۹۰۰ تومان بوده ولی می توانید ۱۰۰۰ تومان آگهی خریداری کنید. مثلا با خرید ۱۰۰/۰۰۰ تومان اعتبار و پرداخت واقعی ۹۰/۰۰۰ تومان، می توانید به مرور زمان معادل ۱۰۰/۰۰۰ تومان آگهی ایجاد نمایید.
جهت اطلاع از جدول کامل قیمتها و استفاده از تسهیلات خرید/پرداخت اعتباری، پس از ورود به سیستم، از منوی ناحیه کاربری خود، کیف پول من را انتخاب کنید.

ورود به سیستم
فراموشی رمز عبور یادآوری