امور نظافتی

اطلاعیه اتحادیه صنف خشکشویی و لباسشویی تهران

 

 

 

به اطلاع شهروندان محترم نهرانی می رساند اخیرأ افرادی سودجو اقدام به راه اندازی کانال های تلگرامی و اپلیکیشن هایی مبنی بر خشکشویی اینترنتی نموده و با مراجعه به منازل و محل کار همشهریان اقدام به جمع آوری البسه جهت خدمات خشکشویی می نمایند.

متذکر می گردد تبلیغ کنندگان خدمات فوق نه تنها دارای پروانه کسب و واحد صنفی نمی باشند بلکه جهت انجام خدمات کارگاهی از مکان های آلوده و زیرزمینی استفاده می نمایند که مورد تایید اتحادیه نمی باشند. همچنین در صورت وارد آمدن خسارت احتمالی، این اتحادیه مسئولیتی نپذیرفته و امکان پیگیری نخواهد داشت. لذا از شهروندان گرامی تقاضا دارد جهت استفاده از خدمات خشکشویی و لباسشویی به واحدهای معتبر و دارای پروانه کسب مراجعه فرمایند.

روشویی عمومی و خانگی شرکت آلکا
  • روشویی عمومی و خانگی شرکت آلکا
  • شرکت آلکا تولید کننده انواع روشویی عمومی و خانگی از جنس سنگ کوارتز و کورین می باشد . روشویی های عمومی طبق ابعاد مشتری ساخته می شود. مقاومت این روشویی های 20 درصد بیشتر از سنگ های طبیعی می باشد و کاملا آنتی باکتریال و ضد جرم می باشد . بخش از مواد اولیه جهت ساخت روشویی ها از ترکیه وارد میشود و بخش دیگر در داخل کشور تهیه می شود . برای مشاهده بیشتر محصولات آلکا به سایت www.alkateam.com/shop مراجعه کنید.
نظافت منزل در ورامین پیشوا و قرچک
  • نظافت منزل در ورامین پیشوا و قرچک
  • دفتر خدماتی نظافتی آرامش با مجوز رسمی در خدمت همشهریان عزیز اعزام نیروی نظافتی با تجربه در اسرع وقت جهت نظافت منزل و خانه تکانی عید و نظافت محل کار
ورود به سایت
فراموشی رمز عبور یادآوری