گروه صنعتی صدراپل

  • امتیاز جاری: 3.3
  • جمع آراء: 6
 • گزارش آگهی لغو گزارش
کد آگهی
RF710493
عنوان آگهی
گروه صنعتی صدراپل
توضیحات
درز انبساط پل (Bridge Expansion Joint) :
یکی از تخصصی ترین تولیدات گروه صنعتی صدراپل، انواع درز انبساط های پل می باشد.                                                    این گروه صنعتی با مستقر کردن دستگاه های مدرن تولیدی و همچنین تجهیزات و امکانات تست های فیزیکی و دینامیکی و آزمایشگاه مجهز و پیشرفته مستقر در محل کارخانه ، با بهره گیری از آخرین استانداردهای روز دنیا، موفق به تولید محصولی گشته که از نظر کیفیتی، با سایر تولید کنندگان مشابه اروپایی رقابت می کند.                                                                              در ضمن سیستم کنترل کیفی که به صورت پیوسته کل پروسه تولید را کنترل می کند، با اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت    ISO 9001:2008  توانسته کیفیت محصولات تولیدی را نیز تضمین نماید .
تعریف :                                                                                                                                                                                             درز انبساط الاستومری مخصوص پل، به سازه این امکان را می دهد که حرکات طولی و عرضی و جابه جایی ناشی از تغییرات آب و هوایی یا بارهای ترافیکی و خزش و جمع شدگی بتن را کنترل نماید.                                                                                از مزایای این سیستم می توان به مقاومت شمیایی در برابر مواد پایه نفتی و خورنده، تابش مستقیم نور آفتاب (UV) و ازن،مقاومت بسیار بالا در برابر سایش (اصطکاک)، و همچنین سهولت نصب و اجرا، خاصیت آب بندی، قابلیت جذب صدای حرکت وسایل نقلیه و ... اشاره کرد.
انواع درز انبساط که در این شرکت تولید می گردد :
 1. درز انبساط الاستومری مدل T (Elastomer Expansion Joint T Type)
 2. درز انبساط الاستومری پروفیلی مدل AC (Profile Rubber Expansion Joint AC Type)
 3. درز انبساط شانه ای یا انگشتی مدل های WD / WP (Bridge Finger Joint WD/WP Types)
 4. درز انبساط تک فاصله ای مدل های AV / AW (Single Gap Modular AV/AW Type)
 5. درز انبساط مدولار مدل ME (Modular Expansion Joint ME Type)                            
تلفن ثابت
تلفن همراه
اطلاعات تکمیلی
وضعیت کالا
 • نو
نام دوست شما *
ایمیل دوست *
نام
ایمیل شما
پیام
تصویر امنیتی *
برای بازتولید تصویر امنیتی روی آن کلیک کنید. حروف و اعداد تصویر را وارد کنید. برای بازتولید تصویر امنیتی روی آن کلیک کنید.
بدون نظر
لطفا جهت ایجاد نظر جدید وارد سیستم شده یا ثبت نام کنید.
یک برچسب انتخاب کرده یا روی "سایر" کلیک کنید تا توضیحات را وارد نمایید
بارگذاری...
آیا مطمئن هستید که گزارش خود را لغو نمایید؟
ورود
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری